O nás

Provozovatelem internetového obchodu a kamenné prodejny KvalitníKouření.cz je firma Milan Flídr. Již mnoho let působíme v oblasti tabákových výrobků a jsme jedni z největších provozovatelů cigaretových automatů a mandátních prodejů v České republice.

Na našich webových stránkách jsme pro vás připravili široký sortiment kvalitních elektronických cigaret, gripů, náhradních baterií, clearomizerů a dalšího nezbytného příslušenství. Veškeré produkty dodáváme ve špičkové kvalitě, jelikož nakupujeme většinu sortimentu od dodavatelů z EU a USA. Nabízíme také liquidy od mnoha známých výrobců, které propůjčí samotné e-cigaretě chuť, aroma a samozřejmě sílu.

Vyjdeme maximálně vstříc vašim individuálním požadavkům. Jsou zde pro vás připraveny stovky produktů a naši nabídku stále doplňujeme o nové zboží. Výhodné podmínky nákupu nabízíme jak novým, tak i stávajícím zákazníkům. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem vhodné elektronické cigarety nebo její příchuti.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na telefonní číslo 608 666 211.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto