Vylepšujeme ověření věku! Návod najdete zde.

Hotový liquid vs. vlastní namíchaný

V tomto článku se zaměříme na nejdůležitější téma pro začátečníky – výběr liquidu pro elektronické cigarety, protože na tom závisí chuť a vůně páry. Je lepší koupit klasický nebo si namíchat vlastní?

Hotový liquid

Liquidy jsou oleje uzavřené v malé 10ml lahvičce. Nalévají se do speciálního zásobníku v e-cigaretě. Právě tam v důsledku zahřívání mění svou podobu a liquid dostává podobu oblaku, který kuřák vdechuje. Poté je jako cigaretový kouř vydechován venku. Rozdíl je však v tom, že kouř vydávaný elektronickými cigaretami není škodlivý pro životní prostředí. Z tohoto důvodu jej lze použít všude tam, kde je kouření běžných cigaret nepřijatelné, například v autobuse, obchodě nebo kanceláři. Oleje, tedy liquidy, se mohou lišit koncentrací nikotinu. Můžete si vybrat z variant zcela bez něj nebo s jeho menším či větším množstvím. Maximální koncentrace povolená zákonem je 20 mg/ml. Hotový liquid je již připravený k okamžitému použití a můžete si vybrat z desítek příchutí, ale i čisté tabákové chutě.

Vlastní míchání

Není nutné kupovat hotový liquid. Můžete si jej namíchat sami. K tomu si můžete zakoupit hotový základ a příchuť nebo všechny komponenty samostatně – báze a boostery a nikotin. Vaším úkolem je smíchat všechny ingredience ve správném poměru. Toto řešení vám pomůže ušetřit peníze. Možná je to jedna z mála výhod.

Vlastní míchání vyžaduje čas a je vhodné pro ty, kteří rádi experimentují. Pro začátečníky doporučujeme začít s hotovými liquidy. Vytvoření dávky vyžaduje pochopení, jaký produkt chcete získat, a dovednost. Jednou z možnost jsou Shake and vape příchutě, které smícháte do jedné lahvičky spolu s bází a máte hotovo. Bez zkušeností riskujete plýtvání penězi. Na rozdíl od liquidů může být kapacita premixů mnohem větší. Existují varianty s kapacitou 15, 30 a dokonce 60 ml. Tato vysoce koncentrovaná kapalina však není připravena k použití. Aby tomu tak bylo, měl by být kombinován s příslušným produktem, kterým je nikotinová dávka. Samotný premix je bez nikotinu a pouze jeho smícháním s bází získáte plnohodnotnou tekutinu, kterou si můžete nalít do své elektronické cigarety.

 .
.
.
.
Používáme ověření věku Adulto