Liquidy s nikotínovou solí

V této kategorii jsme pro vás připravili hotové liquidy s obsahem nikotínové soli, která díky nižšímu PH odstraní z vašeho vapování nepříjemný pocit škrábání v krku.

V nabídce naleznete liquidy s nikotínovou solí od vynikajících výrobců liquidů jako jsou například Drifter, Emporio, Just Juice, Juice Sauz nebo liquidy prosnulého výrobce jednorázových cigaret Elf Bar Elfliq , které jsou vyráběny v totožných příchutích jaké znáte z jednorázových cigaret.

Nabídka příchutí není u liquidů s nikotínovou solí tak široká jako u klasických liquidů, ale neustále se rozšiřuje. Ovšem i z momentální nabídky si jistě vyberete svoji oblíbenou.

Z pohledu nikotínové síly je u těchto liquidů zásadní 20mg nálož nikotinu. Ani u této maximální síly nemusíte mít obavy, protože účinek nikotínové soli dokáže liquid zjemnit. I přes počátky výroby, kdy byla většina solných liquidů pouze 20ti miligramová, již naleznete v naší nabídce i solné liquidy s 10 mg nikotínu a u Juice Sauz dokonce i 5mg nikotínu.

Pouze , jak již název nikotínová sůl napovídá, v této kategorii zapomeňte na beznikotínové varinaty.

I u kategorie solných liquidů platí hledejte, hledejte a hledejte ten pravý liquid pro vás , ochutnejte více příchutí, nikotínových variant i výrobců, aby chuť vašeho vapování byla pro vás TOP.

Můžete ochutnat liquid s nikotínovou solí od IVG jablečný koláč s ovocem, Just Juice koktejl z jablek a hrušek na ledu nebo třeba Juice Sauz s dokonalým mixem bobulí na ledu.

 

Využíjte naších slev pro registrované zákazníky  z klubového programu až 20 % .

- věrnostní  sleva 3% - 10%

 - sleva na vybrané liquidy, příchutě a další zboží 10%

- na BestVape.cz  Vám obě slevy se sečteme

 

Cena

109110
1109110

Značky

Položek k zobrazení: 18
Nahoru
Další produkty
18 položek celkem
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto