Dekang High VG 30PG/70VG

Rozšířili jsme sortiment liquidů Dekang o novou řadu Dekang HIGH VG, která díky většímu poměru složky VG cílí na příznivce nízko-odporového vapování.

Pokud jste příznivci nízko odporového vapování, e-liquidy Dekang HIGH VG vás určitě dokáží zaujmout. Jsou vhodné nejen pro clearomizery s nízkým odporem, ale způsobilé pro všechny druhy clearomizerů.

V kombinaci s typy s nízkým odporem však dosáhnete daleko zajímavější a plnější chuti. Ve všech příchutích navíc můžete najít i další méně zřetelné chutě, což není u liquidů zdaleka pravidlem. Je to dáno tím, že jsou liquidy Dekang HIGH VG vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin. VG liquidy obsahují látku zvanou vegetable glycerin, která se získává z kokosového, palmového nebo sójového oleje. Na první pohled má vyšší míru viskozity. Je bezbarvá a nasládlé chuti.

Liquidy Dekang High VG jsou tedy vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné. VG se používá v potravinářském a kosmetickém průmyslu. Poměr této složky v poměru k HG 70:30, což má za následek vynikající dýmivost při kouření elektronické cigarety.

 

Využíjte naších slev pro registrované zákazníky  z klubového programu až 20 % .

- věrnostní  sleva 3% - 10%

 - sleva na vybrané liquidy, příchutě a další zboží 10%

- na BestVape.cz  Vám obě slevy se sečteme

Nahoru
Další produkty
66 položek celkem
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto