Vyzkoušejte jednorázové e-cigarety bez nikotinu

Jednorázové e-cigarety z naší nabídky jsou připraveny k okamžitému použití. Jednorázová e-cigareta je již nabitá a e-liquid je obsažen jednorázovou dávkou. K plnění e-liquidu nebo nabíjení před použitím nejsou potřeba žádné ruční kroky. Po potáhnutí z jednorázovky senzor aktivuje baterii, aby vytvářela teplo. Po zahřátí se e-liquid přemění na páru.

 

Jednorázové e-cigarety bez nikotinu

Na rozdíl od jednorázových cigaret prodávaných na benzínových pumpách z minulosti – které využívaly velmi ranou technologii a byly navrženy tak, aby vypadaly jako cigareta a zároveň poskytovaly jen málo stejného zážitku – je moderní jednorázová elektronická cigareta navržena tak, aby replikovala pocit, vjem a chuť. kouření. Vape produkty jsou také považovány za o 95 % méně škodlivé než tabákové produkty. Jednorázová elektronická cigareta lze rovněž pořídit ve verzi bez nikotinu.

Jak nahrazuje jednorázová elektronická cigareta klasické cigarety?

Jednorázová elektronická cigareta bez nikotinu nahrazuje cigarety dvěma klíčovými způsoby – nabízí náhradní zdroj nikotinu a vyžaduje použití rukou – a zaměřuje se na dva nejběžnější obvyklé prvky tradičního kouření tabáku. Jednorázová elektronická cigareta používá e-liquid o různých silách nebo zcela bez nikotinu. To mu umožňuje přesněji odpovídat způsobu, jakým se nikotin z cigaret dostává do krevního oběhu než volný nikotin.

To, jak dlouho jednorázovka vydrží, do značné míry závisí na produktu a na zvycích vapingu každého uživatele. Silnější kuřáci mají tendenci používat jednorázové pomůcky rychleji než slabí kuřáci. Například jednorázová elektronická cigareta Dinner Lady, vybavená výkonnou 350mAh baterií, která nemá konkurenci s ostatními pery Vape, odpovídá balení 20 cigaret a poskytuje až 400 šluků.

 

Používáme ověření věku Adulto