Jsou jednorázové e-cigarety nová móda?

Jednorázové e-cigarety jsou AIO (all-in-one) zařízení určená k jednorázovému použití. Když dojde kapalina nebo dojde baterie, vyhodíte ji a použijete novou. Zdá se, že jsou skvělou volbou pro lidi, kteří se snaží přestat kouřit a hledají vhodnou alternativu k analogovým cigaretám.

 

Jednorázová baterie se nabije a náplň se naplní kapalinou se specifickou silou nikotinu. Ohřívač je také již nainstalován. Neexistuje žádný nabíjecí port, žádné ohřívače, které je třeba vyměnit, žádné doplňování kapaliny, dokonce ani tlačítko! Vezměte jednorázovou cigaretu z krabičky a můžete kouřit.

Jak dlouho vydrží jednorázová e-cigareta?

Jak dlouho jednorázová e-cigareta vydrží, závisí na třech faktorech: množství tekutiny, kapacitě baterie a způsobu vapování. Množství tekutiny se obvykle pohybuje kolem 1,2 - 2ml a kapacita baterie nepřesahuje 800mAh. Na obalech výrobci často uvádějí zaokrouhlený počet šluků, které lze získat. Pro lidi, kteří potahují silněji a hlouběji, bude tato hodnota o něco nižší. Jednorázová elektronická cigareta má stále větší oblibu.

Pro koho se jednorázové e-cigarety hodí?

Jednorázové jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají nejjednodušší zařízení. Zklamáni nebudou ani kuřáci, kteří chtějí vyzkoušet alternativní způsoby dodávání nikotinu do těla. Jsou situace, kdy i vapeři používající špičkové, sofistikované e-cigarety budou chtít použít jednorázové elektronické cigarety, jako je párty nebo výlet na dovolenou. Jednorázovky se snadno vejdou do kapsy a jsou dobrou náhradou, když bojujete s vybitou baterií, spálenou topnou spirálou nebo vám dojde liquid.

Zajímavé je, že jednorázovky nejsou novým nápadem. Ale teď mají "nový život". V době korporací a honby za úspěchem, kdy na nic není čas, jsou jednoduchá řešení na prvním místě. Čím jednodušší, tím lepší. Na druhou stranu generování elektroodpadu v podobě použitých e-cigaret odporuje myšlence boje za čisté životní prostředí. Je jasně vidět, že výrobci váhají mezi výrobou jednorázovek. Obě řešení jsou kompaktní a snadno se používají. Budou se jednorázovky používat podobně jako pody? To zjistíme časem.

Používáme ověření věku Adulto