Jak správně vybrat clearomizer

Elektronická cigareta je velmi jednoduché zařízení - tvoří ji pouze clearomizer a baterie. Clearomizery jsou částí, která zajišťuje přeměnu liquidu na páru. Vyznat se v jejich nabídce však není jednoduché, protože výrobci je na trh uvádějí pod různými názvy a v několika systémech. Kromě clearomizerů se setkáte například ještě s atomizery a cartomizery.

 

Všechna tato zařízení fungují na podobném principu a můžete je namontovat na baterii či zdroj e-cigarety. Clearomizery jsou nejnovější a také nejpokročilejší. Uživatelům nabízejí mnoho výhod, mezi které patří například schopnost pojmout velké množství liquidu, průhledný zásobník, u některých modelů možnost výměny žhavící hlavy, dlouhá životnost nebo špičková chuť e-cigarety.

 

Stanovte si své priority

 

Bohužel vám neřekneme, který clearomizer je pro vás ten nejlepší, protože každý má trochu jiné vlastnosti. Zatímco jeden vám může stoprocentně vyhovovat, tak u druhého to bude přesně naopak. Jiný kuřák ale může mít i zcela opačný názor.

 

Clearomizery ovlivňují chuť liquidu spolu s kvalitou a množstvím vznikající páry. Dobrý clearomizer je zárukou maximálního požitku z kouření. Například pokud jste e-cigaretu jednou vyzkoušeli a nevyhovovala vám, doporučujeme vyměnit model a možná budete příjemně překvapeni výsledkem.

 

Clearomizery se spodním žhavením

 

Nejprodávanější jsou clearomizery se spodním žhavením. Často umožňují výměnu žhavicí hlavy a vy tak nemusíte hned kupovat celý nový clearomizer. Žhavící hlava má omezenou životnost, na které se výrazně podepisuje vaše intenzita kouření, takže dříve nebo později přestane sloužit. Je však zbytečné kvůli ní měnit celý clearomizer. Tyto modely jsou rozhodně vhodné i pro začátečníky a nabízíme vám je v našem e-shopu.

 

Objem clearomizeru

 

Mnoho kuřáků při výběru clearomizeru hledí na objem. Běžný clearomizer pojme od 1 do 3 ml náplně. Na trhu jsou samozřejmě i další velkokapacitní clearomizery, která i silným kuřákům vydrží bez neustálého doplňování po delší dobu. Po menším objemu by tak měli sáhnout spíše ti z vás, kdo kouří jen příležitostně. Pro silné kuřáky doporučujeme clearomizery s kapacitou alespoň 2 ml. Vyhnete se tak nepříjemnému doplňování liquidu během dne. S větší kapacitou pro náplň ale počítejte i s tím, že se vaše e-cigareta celkově zvětší.

 

Kvalita materiálu na prvním místě

 

Clearomizery se vyrábějí z různých materiálů. Sázkou na jistotu je kombinace s pyrexovým sklem. Jedná se o laboratorní sklo a při kouření tak nevzniká žádná nepříjemná pachuť. Počítejte však s tím, že za kvalitní konstrukci si připlatíte. Špatná konstrukce může vést k úniku liquidu a k nepříjemné chuti v ústech, takže se nevyplatí šetřit. U kvalitního clearomizeru se spodním žhavením ale po čase stačí vyměnit pouze žhavící hlavu. Samotný clearomizer vám pak může bez problémů sloužit i několik měsíců či let.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto